happynya (happynya) wrote,
happynya
happynya

Так цікаво за собою спостерігаті!
Нещодавно писала, що одна з моїх характерних рис, яка додає мені приводів спочатку нервувати, а потім вважати себе "поганою людиною" є миттєве "ні" на всі зміни, прохання, пропозиції. На все що виходить за межі плану в моїй голові. При цьому я можу вже за кілька хвилин усвідомити, що заперечила зараз якесь задоволення для себе або дитини, яке не виходить за межі розумного. Або напружилась начебто мої межі хтось попирає, хоча вони не є залізними і для того і існуюсть, щоб маневрувати і облаштовувати все так щоб і самій і іншим було зручно.
Ось і зараз викладач музики написала прохання перенести заняття на годину раніше. Моя перша реакція - караул, мене намагаються зрушити з мого плану! Комусь щось треба і Я маю підлаштовуватися. Це неймовірно дивно, бо я все доросле життя вважала себе на кардинально протилежному боці - мені здавалося, і скоріш за все так воно і було, що я радше відповім "так" і потім буду жалкувати, жалітися сама собі нащо я то ярмо собі натнула, мені ж це не треба/не зручно/не по дорозі і таке інше. Коли це змінилося? Чи на добре ці зміни? Скоріше так. Це схоже на гомеопатичне зцілення:) Спочатку має "хитнути" в протилежний бік (загострення), а потім відкатити назад до точки балансу.
Тож зараз я відслідкувала рух емоцій з цього приводу і дійшла висновку, що ніхно не намагається скористатися моєю поступливістю, я цілком можу піти на зустріч, якщо вийде. Кілька дзвінків і все влаштувалося без суттєвих втрат для мене.

Якщо ви часом не помітили, я перешла на українську:) Мені з одного боку дуже шкода, що все це мабудь тепер не зрозуміло моїм онлайн френдам поза Україною:( Але з іншого, я відчуваю важливість саме тут, де я маю більше можливостей для застосування мови у всій її красі ніж у повсякденні, практикуватися. І я відверто кажучи отримую насолоду, коли на думку спадають все точніші й яскравіші не запозичені мовні конструкції. Сьогодні зробила інвестицію у власний розвиток - купила важелезний російсько-український словник на 150000 слів:) Щаслива з того як дитина!

Зараз поїду по Івасю. По дорозі до Монтесорі пів години просто за життя розмовляли. Мене не перестає це вражати: як наші маленькі "комочки" з часом перетворюються на співрозмовників, радників, на особистості, які цікаво досліджувати. Підшукували ім'я для нашої "апельсинки". В Івасі в фаворитах - Майя та Ріта. Дімі подобається Христина. А я з тим ім'ям маю дитячу "травму": воно мені дуже подобалося і я себе так чи називала, а мама розкритикувала "Христя в намистях"! Отаке!
Subscribe

 • (no subject)

  Кому-нибудь нужна книга Ньюфелда "не упускайте своих детей" на русском? 460 р. У меня хватит рублей на пару книг, друзья. Posted via LiveJournal…

 • Ньюфелд. До.

  Итак, я все-таки решилась поехать на встречу с Ньюфелдом в Москву. Накануне меня жуть как колбасило: зачем я туда еду, столько хлопот, затраты,…

 • Покупка Zulily и Dillard's

  Девочки! Делаю сегодня закупку на zulily.com и dillards.com. Доставка по US делится. Комиссия 15%, минимум 10$. На Zulily стоит посмотреть…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment